روش های پرداخت

برای سهولت پرداخت مشتریان، ارزان گجت تعداد راه های پرداخت متعددی در اختیار کاربران قرار داده است و مشتریان می توانند با آزادی عمل بیشتری به پرداخت هزینه سفارشات خود بپردازند.

1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت

اگر شما در هنگام خرید، پرداخت از طریق درگاه بانک ملت را انتخاب کنید؛ به این درگاه متصل شده و می توانید هزینه خرید خود را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. دقت داشته باشید درگاه پرداخت بانک ملت از پروتکل امن https استفاده می کند و بدین ترتیب دارای گواهی نامه SSL می باشد. بنابراین این درگاه امن بوده و شما می توانید در خیالی آسوده به خرید بپردازید. پرداخت های اینترنتی به دلیل داشتن سهولت هم برای خرید و هم برای فروشگاه، از جانب ارزان گجت توصیه می شود و مشتریانی که از درگاه بانکی برای پرداخت استفاده می کنند، می توانند در طرح های تشویقی و تخفیف های ما حضور داشته باشند.

چگونه از طریق درگاه اینترنتی پرداخت کنم؟

مشتریان و کاربران ارزان گجت می توانند با داشتن یکی از کارت های عضو شبکه شتاب به خرید اینترنتی بپردازند. کارت های بانکی بانک ملی، ملت، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کار آفرین به شبکه شتاب متصل بوده و امکان خرید اینترنتی را دارند.

برای خرید اینترنتی به چه چیزهایی احتیاج دارم؟

1. شماره 16 کارت بانکی: این شماره بر روی همگی کارت های بانکی درج شده است.

2. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی): برای پرداخت اینترنتی باید رمز دوم کارت خود را فعال کرده باشید. این رمز با رمزی که شما در دستگاه های خودپرداز وارد می کنید متفاوت است. برای دریافت رمز دوم، می توانید به خودپرداز بانکی که رمز دوم کارت آن را می خواهید مراجعه کرده (همگی شعبه های بانک مورد نظر شما) و با وارد کردن کارت خود، عملیات رمز را انتخاب کرده و در مرحله ی بعد، در بخش رمز دوم (رمز اینترنتی) خود را وارد کنید.

3. کد CVV2: این کد که ممکن است 3 یا 4 رقمی باشد به عنوان یک کد امنیتی در خرید به شمار می رود. این کد بر روی کارت های بانکی درج شده است.

4. تاریخ انقضا: تاریخ انقضا معمولا در پشت کارت های بانکی نوشته شده است اما اگر تاریخ انقضا کارت خود را ندارید از 12 به عنوان ماه و 99 به عنوان سال انقضا کارت استفاده کنید.

2. پرداخت به صورت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی را ندارند، می توانند وجه خود را از طریق دستگاه های خودپرداز ATM (عابربانک) و یا نرم افزار های بانکی نصب شده بر روی تلفن همراه اقدام به پرداخت هزینه نمایند. توجه داشته باشید پس از واریز مبلغ، شماره پیگیری را یادداشت نمایید.

شماره حساب ها:

شماره حساب: 235496272 // به نام آقای حسن وکیلی ارکی
شماره کارت: 5645-8458-3378-6104 // به نام آقای حسن وکیلی

3. پرداخت به صورت نقدی در محل خرید

مشتریان ارزان گجت می توانند هزینه ی کالای سفارشی خود را پس از مشاهده آن در محل خرید پرداخت کنند. این امر سبب خواهد شد مشتریان با اعتماد بیشتری به ارزان گجت اقدام به خرید نمایند. هرچند ارزان گجت به دلیل فرآیند سخت و زمانبر دریافت هزینه از پست این روش پرداخت را توصیه نمی کند اما کاربران مختارند بنابر نیاز های خود از این نوع پرداخت استفاده کنند.